condo hotelCo to jest condo-hotel i dlaczego są tak popularne?

Condohotel to budynek mieszkalny będący jednocześnie hotelem. Condo-hotele oferują to, co najlepsze z obu światów: wygodę mieszkania i luksus hotelu.

Condohotel jest popularny z trzech powodów:

1) Oferuje więcej prywatności niż tradycyjny hotel.

2) Oferuje więcej udogodnień niż typowy kompleks apartamentowy.

3) Zapewnia korzyści zarówno mieszkania, jak i hotelu, bez żadnych wad.

Jaka jest struktura condo-hoteli?

Kondominium-hotele to rodzaj hotelu, w którym pokoje są własnością inwestorów indywidualnych, którzy wynajmują je podróżnym i turystom.

Kondominium-hotel to rodzaj hotelu, w którym pokoje są własnością inwestorów indywidualnych, którzy wynajmują je podróżnym i turystom.

Dlaczego wynajęcie pokoju przy basenie w condo-hotelu na wakacje może być najlepszym pomysłem ze wszystkich?

stanowią samodzielnych lokali mieszkalnychIstnieje wiele powodów, dla których wynajęcie pokoju bilardowego w condo-hotelu na wakacje jest najlepszym pomysłem. Po pierwsze, możesz cieszyć się ciszą i spokojem. Nie ma hałasu od ludzi na zewnątrz pokoju, nie musisz się martwić o to, co robią ludzie w innych pokojach.

Będziesz także mógł cieszyć się prywatnością, ponieważ jedyną osobą, która będzie wchodzić i wychodzić z Twojego pokoju, jest personel.

Innym powodem, dla którego wynajęcie pokoju z basenem w condo-hotelu na wakacje jest najlepszym pomysłem, jest to, że będziesz mieć dostęp do udogodnień, których w innym przypadku byś nie miał.

Nie musisz się martwić, że kupisz szampon lub odżywkę, gdy już masz to zapewnione! Będziesz mieć również dostęp do restauracji na miejscu,

Co sprzyja sukcesowi nieruchomości typu condo-hotel?

Na sukces nieruchomości condohotelowych składa się wiele czynników. Jednym z nich jest lokalizacja. Condohotele są zwykle usytuowane w doskonałych lokalizacjach, takich jak plaża lub centralna dzielnica biznesowa miasta.

Kolejnym czynnikiem jest rodzaj kondominiów. Im bardziej luksusowe, tym wyższa będzie ich cena.

systemie condoW rezultacie te mieszkania mają wyższą wartość odsprzedaży i przyciągają więcej kupujących. Podsumowując, na sukces nieruchomości condohotelowych składa się wiele czynników. .

Lokalizacja, rodzaj kondominiów i ich luksusowy wystrój to tylko niektóre z czynników, które przyczyniają się do ich sukcesu. Umeblowane apartamenty nie są w pełni gotowe do zamieszkania, ale zostały w pełni umeblowane w sprzęt AGD i umeblowanie.

System condo

W zależności od wielkości tych jednostek może być możliwe, że zaczekają, aż wszystkie opcje mieszkaniowe znikną, zanim lokatorzy rozpoczną pracę z hotelem.

Niektóre hotele mają możliwość odebrania lub wysadzenia gości w pobliskich wypożyczalniach samochodów.

Hotele condo są uważane za interesujące dla inwestorów nieruchomości, a większość mieszkań jest wykorzystywana jako tymczasowe wynajmy lub jako miejsca spotkań.

W 2010 r. w Nowym Jorku było 15 obiektów condohotelowych i 85 w Los Angeles z średnia cena 1000 USD za noc.

Niektóre hotele oferują różnorodne usługi i udogodnienia, takie jak baseny, sklepy z pamiątkami, tereny rekreacyjne i restauracje na miejscu. Sieci hotelowe to duże firmy hotelarskie z wieloma lokalizacjami i markami, które obsługują różne typy podróżnych.

apartamenty condoPrzykłady obejmują Marriott International, który jest właścicielem kilku marek, w tym Marriott Hotels & Resorts , Courtyard by Marriott, Residence Inn, SpringHill Suites i St. Regis.

Hotele oferują gościom więcej niż tylko pokoje i łóżka; oferują usługi takie jak usługi konsjerża, obsługę pokoju, przechowalnię bagażu i pralnię chemiczną.

Usługi te można często umówić z wyprzedzeniem za pośrednictwem strony internetowej hotelu lub w recepcji podczas pobytu.

Najlepsze miasta dla osób, które chcą zatrzymać się w obiekcie typu condo-hotel

Condo-hotel to hotel, który oferuje wczasowiczom możliwość pobytu w pokoju w stylu apartamentu, a nie w tradycyjnym pokoju hotelowym.

Condo-hotele są popularne ze względu na przystępne ceny i możliwość zapewnienia podróżnym większej przestrzeni niż tradycyjny pokój hotelowy.

Najlepsze miasta dla podróżujących w condohotelach to:

1) Miami, Floryda

2) Los Angeles, Kalifornia

3) Las Vegas, NV

4) San Francisco, Kalifornia