Horoskop biznesowyKażdemu ze znaków zodiaku przypisuje się nieco inne cechy charakteru i skłonności. To, jaki mamy znak zodiaku wpływa również na nasz temperament oraz na nasze predyspozycje. Jak się okazuje, niektóre znaki mają więcej szczęścia w miłości, a inne w finansach. Warto byłoby zatem nieco bliżej przyjrzeć się temu zagadnieniu. 

BARAN

Baranom nie przypisuje się raczej jakiegoś wielkiego szczęścia w finansach. Mało tego! Zodiakalne Barany mają skłonności do dokonywania nieudanych inwestycji. Nierzadko wydają również pieniądze, nie zważając na to, że ich oszczędności niebezpiecznie topnieją. Dobrze byłoby zatem, gdyby zodiakalne Barany nauczyły się nieco panować nad chęcią dokonywania nowych zakupów. Jeżeli chodzi zaś o uczucia, sprawa ma się nieco lepiej. Barany mają szansę na stosunkowo szybkie znalezienie wielkiej miłości. To, czy jednak utrzymają swój związek, zależy w dużej mierze od tego, czy będą panować nad swoją chwiejnością emocjonalną. 

BYK

Zodiakalne Byki mają smykałkę do interesów. Z powodzeniem mogą więc inwestować swoje środki pieniężne na wiele sposobów. Mają bowiem duże szanse na osiągnięcie sukcesu. Co ciekawe, zodiakalnym Bykom przypisuję się również szczęście w miłości. Mają szansę tworzyć bardzo udane związki, ale z osobami o podobnych sobie cechach. 

BLIŹNIĘTA

Relacja zodiakalnych Bliźniąt z pieniędzmi jest dość złożona. Nie można powiedzieć, że Bliźnięta są przesadnie rozrzutne, ale nie można nazwać ich także mianem oszczędnych. Czasem mogą doświadczyć zaskakującego przypływu gotówki, ale niekiedy będą musiały mocno docisnąć pasa. Jeśli chodzi o uczucia, Bliźnięta są skłonne do romansowania. Budowa stałego związku może zająć im trochę czasu. Jeśli jednak pokochają mocno, porzucą swoje życie lekkoducha. 

RAK

Spokojnym i uczuciowym Rakom zależy na zbudowaniu trwałego związku. Na szczęście, mają na to naprawdę duże szanse. Muszą jednak natrafić na kogoś, przed kim chętnie się otworzą. Z finansami Raki radzą sobie całkiem dobrze. Potrafią oszczędzać, ale wiedzą, kiedy mogą pozwolić sobie na zakupy, które sprawia im przyjemność. 

LEW

Lwy uwielbiają być adorowane, ale niełatwo oddają swoje serce. Jeżeli jednak pokochają, może to być miłość do grobowej deski. Jeżeli chodzi o kwestie finansowe, Lwy radzą sobie doskonale. Wiedzą, kiedy i w co zainwestować i niechętnie pożyczają pieniądze. Dzięki temu, raczej nie muszą liczyć się ze stratami. 

PANNA

Schludne i poukładane Panny sztukę oszczędzania opanowały niemal do perfekcji. Wiedzą na co mogą sobie w danym miesiącu pozwolić, a bez czego będą musiały się obejść. Niestety, zodiakalne Panny często wpadają w pułapkę przesadnej oszczędności. Jeżeli chodzi o miłość, cenią sobie relacje oparte na wzajemnym zaufaniu. Lubią wiedzieć na czym stoją. Zbudowanie romantycznej atmosfery może przysparzać im jednak sporo trudności. 

WAGA

Zodiakalne Wagi są radosne i optymistycznie nastawione do innych. Nawiązywanie znajomości przychodzi im więc z łatwością. Mogą więc liczyć zarówno na wiele przelotnych romansów, jak i na szczere i długoletnie związki. Jeżeli chodzi o finanse, Wagi nie przywiązują dużego znaczenia do pieniędzy. Jeśli sytuacja tego wymaga, potrafią oszczędzać. 

SKORPION

Skorpiony bywają zacięte i z uporem maniaka dążą do obranego sobie celu. Zaciekle gromadzą fundusze, ale ciężko jest im zadowolić się tym, co już mają. W miłości mogą liczyć na spore powodzenie. Bardzo często uzależniają jednak swoje poczucie wartości od posiadanych przedmiotów. 

STRZELEC

Strzelcom niesamowicie ciężko jest się ustatkować, choć na powodzenie narzekać nie mogą. Kiedy jednak pokochają to całym sercem. Doskwierać może im często brak gotówki, ale nie przejmują się tym zbyt mocno. Jeżeli mocno się postarają, mogą dobrze zainwestować swoje środki. 

KOZIOROŻEC

Koziorożce z uporem dążą do postawionych sobie celów, także tych finansowych. Upór może im jednak utrudniać wycofywanie się z niektórych inwestycji, nawet jeśli te są dla nich niekorzystne. Podobny problem napotkać mogą w relacjach z innymi. Mogą przez to tkwić w toksycznych i niedających satysfakcji związkach. 

WODNIK

Romantyczne z natury Wodniki marzą o Poznaniu miłości na całe życie, ale utrudniać może im to wrodzona nieśmiałość. Kiedy jednak się przed kimś otworzą, mają duże szanse na zauroczenie kogoś swoim wnętrzem. Rozsądnie gospodarują pieniędzmi, choć raczej stronią od wielkich inwestycji. 

RYBY

Wrażliwe i empatyczne Ryby mają zazwyczaj szczęście w miłości. Ich związki są zazwyczaj udane i harmonijne, o ile trafią na kogoś, z kim będą się dobrze dogadywać. Niemniej jednak, zodiakalne Ryby mogą doświadczać zastojów finansowych. Zarabianie i gromadzenie funduszy nie zawsze będzie przychodziło im z łatwością.