impreza integracyjnaFirmowe imprezy integracyjne

Firmowe imprezy integracyjne to świetna okazja do tego, aby spędzić czas w gronie swoich współpracowników. Podczas tego typu wydarzeń wielu pracodawców pyta o szyte na miarę scenariusze, które sprawią, iż wyjazd nabierze wyjątkowego charakteru. Firmy organizujące eventy prześcigają się w pomysłach. Warto sprawdzić, jakie scenariusze są na topie i wdrażać je w życie.

Prowadzenie firmy opiera się nie tylko na generowaniu zysków i sprawdzaniu tabel. Przedsiębiorstwo tworzą ludzie. Coraz więcej organizacji pragnie, aby ich pracownicy czuli się dobrze w swojej służbowej roli, a pracę uznawali za misję – nie konieczność. W tym celu organizowane są imprezy integracyjne w górach ze specjalnie przygotowanymi scenariuszami.

Firmowa impreza integracyjna, Może survival?

Dużą popularnością cieszą się warsztaty survivalu. Dzięki nim uczestnicy zdobędą wiedzę i umiejętności niezbędne do przetrwania w tak ekstremalnej sytuacji, jak noc w górach. Całe przedsięwzięcie odbywa się pod opieką uznanych specjalistów, np. byłych członków elitarnych jednostek wojskowych.

Imprezy integracyjne w górach mogą się także odbywać w duchu slow life. Życie w XXI wieku jest niezwykle wymagające. Zabieganie, presja, stres i różne niebezpieczeństwa, które mogą nas spotkać w tych niezwykłych czasach wymagają od nas bardzo dużej elastyczności i ostrożności. A może choć trochę przystopować? Z pewnością medytacja w naszym pięknym ogrodzie pod kierunkiem instruktora jogi nauczy wyciszać organizm, doceniać piękno świata i pomoże w odstresowaniu. Zachęcamy również do odbycia kursu samoobrony. Zdobyte doświadczenie nie tylko może pomóc w sytuacji kryzysowej, ale także dodaje pewności siebie w codziennych sytuacjach i dodatkowo świetnie scala grupę.

Firmowa impreza integracyjna. Jaki scenariusz wybrać?

Scenariusz imprezy powinien być dostosowany do:

  • celu integracji. Jeśli chcemy zmotywować zespół do działania i pobudzić do zdrowej rywalizacji świetnie sprawdzą się zawody sportowe.
  • wieku pracowników. Atrakcje powinny być dobrane do wieku pracowników, a także poziomu ich aktywności fizycznej. Nie każdemu sprawi przyjemność wielokilometrowy bieg po lasach.

Nie masz pomysłu na scenariusz? Dwór Korona Karkonoszy to miejsce, w którym zajmujemy się organizacją eventów dla firm kompleksowo. Przygotujemy imprezę szytą na miarę potrzeb.